Joanna Stacherska
Event Partner

Asia, Asiuta, Asiek, Aśka - mistrz wszechograniacz!!!

Przez 15 lat pracowała w agencjach reklamowych, gdzie zajmowała się z
agadnieniami z zakresu marketingu bezpośredniego oraz internetowego, w tym komunikacją w social media. Swoją energię miała możliwość spożytkować podczas organizacji eventów oraz imprez integracyjnych dla klientów.

Maniaczka gotowania - jej firma cateringowa O’kuchnia zrodziła się z miłości do pyszności i szacunku dla podniebienia oraz nieopartej chęci dzielenia się ze światem tym, co dobre.
Karmiła podczas lunchów biznesowych, spotkań integracyjnych i wielu innych okazji. Aśka doskonale wiedziała jak zrobić wrażenie na swoich klientach wykwintnymi daniami, które nie tylko doskonale smakowały, lecz równie pięknie wyglądały. Aśka miała sposoby na jednoczenie przy stole pracowników, bo jej jedzenie otwierało serca i łączyło ludzi.

Asiek - prywatnie jest mamą trójki dzieci, więc jej zdolności managerskie, negocjacyjne i organizatorskie znalazly zastosowanie również w życiu codziennym.

Asia działa zawsze skutecznie i kompleksowo, począwszy do zbadania potrzeb, poprzez pomysły i produkcje, aż do realizacji imprezy. Jeśli chcesz zorganizować event firmowy, wyjazd integracyjny albo spotkanie biznesowe to Asia jest najlepszą osobą do tego zadania.
Joanna Stacherska Eventy