Olga Granoszewska
Talent & Leadership Advisor, Coach, Psychologist

Ponad 15 lat doświadczenia w różnych obszarach HR (Learning & Development, Culture & People Engagement, HRBP, Talent acquisition & EB, Talent & Performance Management), które zdobywałam m.in w branży technologicznej, e-commerce, konsultingowej i ubezpieczeniowej (Allegro, Allianz czy Accenture), ponad 7 lat na stanowiskach menedżerskich. Mam doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii L&D, która obejmowała m.in: zarządzania talentami, planowania sukcesji, rozwój przywództwa, a także zarządzanie kompetencjami i promowanie kultury ciągłego uczenia się. Mam wiedzę z zakresu budowania zaangażowania w organizacji, wdrażania procesów onboardingowych dla nowych pracowników oraz projektowania ścieżek kariery, w celu zwiększenia możliwości rozwoju pracowników. Od wielu lat wspieram i doradzam liderom zarówno w ich rozwoju jak i całych zespołów (career advisor), a także w znajdowaniu odpowiednich rozwiązań i metod zwiększających zaangażowanie pracowników.

Ukończyłam studia psychologiczne w SWPS, szkołę trenerską INTRA, studia podyplomowe na ALK „Psychologia biznesu dla menedżerów”, kursy i staż w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Coaching Advanced (ICF) w Coachwise, a obecnie jestem w trakcie szkoły Psychoterapeutycznej Gestalt.

  • Bardzo wierzę, że aby zbudować i wdrożyć efektywne rozwiązanie HR, które przyniesie realną zmianę – krytyczne jest dobre zdefiniowanie celu oraz precyzyjne określenie rezultatów.
  • Wierzę w liczby i dane, a także w emocje, bo często to one determinują to czy odniesiemy sukces czy porażkę.
  • Uważam, że warto pracować na mocnych stronach, bo taka praca jest efektywniejsza, szybsza i przyjemniejsza, dlatego staram się korzystać z moich talentów Gallupa czyli empatii, rozwijania innych, optymizmu, odkrywczości i bliskości.
Olga Granoszewska