Business coaching

Rozwijaj swoje talenty i kompetencje z certyfikowanym coachem

Jestem certyfikowanym coachem w pracy indywidualnej i grupowej, coachem Action Learning, coachem Mocnych Stron (certyfikat Strengths Community Coach potwierdzający kompetencje do pracy na testach Gallupa CliftonStrengths), trenerem rozwoju osobistego, menadżerem z wieloletnim doświadczeniem w biznesie.

W mojej pracy coachingowej z liderami często wykorzystuję moje ponad 10 letnie doświadczenie w biznesie, w zarządzaniu i budowaniu zespołów. Niezwykle bliskie jest mi podejście bazujące na Mocnych Stronach Instytutu Gallupa oraz metoda Action Learning do rozwiązywania problemów oraz rozwijania kompetencji liderskich.
biznes coach Jolanta Piątkowska

Zwrot z inwestycji w coaching biznesowy jest 6x większy w porównaniu ze standardowymi programami szkoleniowymi dla pracowników.

Dzięki coachingowi biznesowemu w spółkach rankingu Fortune 100 zaobserwowano:
01234567890                     x
średnio firmy zanotowały 7-krotny zwrot z inwestycji
                    +0123456789001234567890                     %
wzrost efektywności pracy zespołowej
                    +0123456789001234567890                     %
poprawę relacji między pracownikami
                    +0123456789001234567890                     %
wzrost satysfakcji z wykonywanej pracy

ZOBACZ W JAKICH OBSZARACH MOŻE CI POMÓC COACHING BIZNESOWY

EXECUTIVE COACHING DLA KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ I MENADŻERSKIEJ

Tym, co ostatecznie ogranicza produktywność twojej organizacji nie jest jej model operacyjny czy biznesowy, lecz właśnie model zarządzania. Podstawowym warunkiem dobrego funkcjonowania organizacji jest posiadanie liderów z właściwą im pulą uprawnień i kompetencji na wszystkich poziomach zarządzania, ponieważ ponadprzeciętna efektywność firmy często zależy od motywacji i działań menedżerów i ich kadry zarządzającej.

Prowadzę sesje coachingowe dla liderów organizacji, osób zarządzających i właścicieli firm. Executive coaching ma na celu realizację celów rozwojowych danej osoby, które bezpośrednio lub pośrednio przekładają się na realizację celów biznesowych firmy.

„Working with Jolanta has been a great pleasure. Over the course of 6 months, I’ve significantly improved my leadership skills. I recommend Jolanta to other managers and leaders!”

Head of Customer Service at Tidio

„I have had occasion to cooperate with Jola in preparing the communication workshop for my team. I appreciate Jola`s enthusiasm and her commitment to deliver the best product for the customer. I reccomend her and her proefessional team in organization of soft skills trainings.”

Director of Information Control Office at Santander Bank Polska

„Miałam okazję współpracować z Jolą przy okazji coachingu, jak i warsztatów prowadzonych przez Growth Advisors. To co Jolę wyróżnia to: profesjonalizm, indywidualne podejście, zaangażowanie, kreatywność, bezpośredniość w komunikacji i pozytywna energia. „

Transition & Transformation Program Manager at Alcon

„Chcesz się zatrzymać i zastanowić, szukasz inspiracji lub też nie do końca potrafisz określić, jak poprawić swoje kompetencje zawodowe. Warto czasami posłuchać profesjonalisty, który przyjrzy Ci się z boku, wysłucha i doradzi. A jeżeli ten profesjonalista jest dodatkowo empatyczną i otwartą osobą, to mamy sytuację prawie idealną”

Marine Logistics Coordinator at Ciech

„Jola has a unique ability to listen carefully and ask the right questions. She inspires and makes you look at things from a different perspective. On top of it she is full of positive energy and is an absolute joy to work with. I highly recommend Jola to anyone looking for a professional and committed coach to support your personal and professional development.”

Marketing Coordinator at WSRE

Jolanta Piątkowska coach biznesowy

Certyfikowany Coach Mocnych Stron

COACHING MOCNYCH STRON

Gdy wykorzystujemy swój potencjał stajemy się bardziej zdecydowani w swoich działaniach i wyborach.

Jeśli zależy Ci na budowaniu kultury organizacji bazującej na Mocnych Stronach mogę Ci w tym pomóc. Rozwój Talentów osób indywidualnych przekłada się na rozwój całego zespołu i biznesowy wynik firmy. Oferuję indywidualne sesje feedbackowe , indywidualne programy rozwoju mocnych stron oraz sesje Strengths Team Coaching dla zespołów i oraz warsztaty dla całych organizacji.

TEAM COACHING DLA FIRM

Team coaching jest skuteczną drogą do poprawy współpracy w zespołach, który służy przemianie grupy indywidualności w trwały, kreatywny zespół. Sprawdź jak zbudować efektywny i zaangażowany zespół, który przyczyni się do sukcesu Twojej organizacji.

W swojej pracy z zespołami najczęściej wykorzystuję metodę Action Learning. Dzięki temu następuje rozwój kompetencji poszczególnych jego członków, co bezpośrednio wpływa na jakość pracy zespołu jak i całej organizacji.

Zasady, na jakich opiera się Action Learning zapewniają efektywną pracę zespołu w warunkach zaangażowania i skupienia. W trakcie sesji Action Learning uczestnicy podejmują ze sobą dialog, a ich celem jest z jednej strony rozwój, własny i zespołu a z drugiej strony rozwiązanie problemu, który jest ważny, pilny i złożony i wokół którego odbywa się dialog.

business coaching Jolanta Piątkowska

COACHING KARIERY

Szukasz właściwego dla siebie miejsca pracy?
Nie wiesz czym się chcesz zajmować zawodowo?
Potrzebujesz zmiany i nie wiesz jak się do niej przygotować?
Pracujesz, ale praca nie daje Ci satysfakcji?
Potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu się do procesu rekrutacji?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś tak, to zapraszam do kontaktu !

Jakie są etapy współpracy?

Każdy proces rozpoczyna spotkanie wprowadzające, które trwa 1,5 godziny i oznacza omówienie kontraktu, omówienie potrzeb klienta plus wstępną pracę nad celem. Sam proces coachingowy zazwyczaj obejmuje od 4 do 10 spotkań, odbywających się co 14 dni i trwających do 90 minut. Czas trwania procesu coachingowego uzależniony jest od tego czy dotyczy on jednego konkretnego działania czy bardziej złożonych celów, obejmujących pod-cele.
Decyzja o coachingu
Decyzja podjęciu działań w kierunku zmiany
Sesja 1
Wyznaczenie celu i ustalenie zasad.
Sesja 2-8
Cel, motywacja, ustalanie planu działania, narzędzia coacha.
Sesja 9-10
Sesje kontrolne - zmierzenie stanu końcowego.
Decyzja o coachingu
Decyzja podjęciu działań w kierunku zmiany
Sesja 1
Wyznaczenie celu i ustalenie zasad.
Sesja 2-8
Cel, motywacja, ustalanie planu działania, narzędzia coacha.
Sesje 9-10
Sesje kontrolne - zmierzenie stanu końcowego.