Business coaching

Rozwijaj talenty i kompetencje z certyfikowanym coachem

Growth Spot

Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy Growth Spot – platformę rozwoju kompetencji menedżerskich i wsparcia psychologicznego skierowaną do firm. Zapewniamy indywidualne konsultacje z coachami, psychologami i psychoterapeutami. 100% online, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Wierzymy, że o sukcesie coachingu decyduje indywidualna relacja coachee z coachem. Dzięki platformie Growth Spot Twoi pracownicy mają dostęp do ponad 20 coachów z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w biznesie.

Growth Spot Coaching

Zwrot z inwestycji w coaching biznesowy jest 6x większy w porównaniu ze standardowymi programami szkoleniowymi dla pracowników.

Dzięki coachingowi biznesowemu w spółkach rankingu Fortune 100 zaobserwowano:
01234567890                     x
średnio firmy zanotowały 7-krotny zwrot z inwestycji
                    +0123456789001234567890                     %
wzrost efektywności pracy zespołowej
                    +0123456789001234567890                     %
poprawę relacji między pracownikami
                    +0123456789001234567890                     %
wzrost satysfakcji z wykonywanej pracy

ZOBACZ JAK MOŻESZ WYKORZYSTAĆ COACHING BIZNESOWY W TWOJEJ ORGANIZACJI

EXECUTIVE COACHING DLA KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ I MENEDŻERSKIEJ

Tym, co ostatecznie ogranicza produktywność twojej organizacji nie jest jej model operacyjny czy biznesowy, lecz właśnie model zarządzania. Podstawowym warunkiem dobrego funkcjonowania organizacji jest posiadanie liderów z właściwą im pulą uprawnień i kompetencji na wszystkich poziomach zarządzania, ponieważ ponadprzeciętna efektywność firmy często zależy od motywacji i działań menedżerów i ich kadry zarządzającej.

Nasi coachowie prowadzą sesje coachingowe dla liderów organizacji, osób zarządzających i właścicieli firm. Executive coaching ma na celu realizację celów rozwojowych danej osoby, które bezpośrednio lub pośrednio przekładają się na realizację celów biznesowych firmy.

„Working with Jolanta has been a great pleasure. Over the course of 6 months, I’ve significantly improved my leadership skills. I recommend Jolanta to other managers and leaders!”

Head of Customer Service at Tidio

„I have had occasion to cooperate with Jola in preparing the communication workshop for my team. I appreciate Jola`s enthusiasm and her commitment to deliver the best product for the customer. I reccomend her and her proefessional team in organization of soft skills trainings.”

Director of Information Control Office at Santander Bank Polska

„Miałam okazję współpracować z Jolą przy okazji coachingu, jak i warsztatów prowadzonych przez Growth Advisors. To co Jolę wyróżnia to: profesjonalizm, indywidualne podejście, zaangażowanie, kreatywność, bezpośredniość w komunikacji i pozytywna energia. „

Transition & Transformation Program Manager at Alcon

„Chcesz się zatrzymać i zastanowić, szukasz inspiracji lub też nie do końca potrafisz określić, jak poprawić swoje kompetencje zawodowe. Warto czasami posłuchać profesjonalisty, który przyjrzy Ci się z boku, wysłucha i doradzi. A jeżeli ten profesjonalista jest dodatkowo empatyczną i otwartą osobą, to mamy sytuację prawie idealną”

Marine Logistics Coordinator at Ciech

„Jola has a unique ability to listen carefully and ask the right questions. She inspires and makes you look at things from a different perspective. On top of it she is full of positive energy and is an absolute joy to work with. I highly recommend Jola to anyone looking for a professional and committed coach to support your personal and professional development.”

Marketing Coordinator at WSRE

COACHING MOCNYCH STRON

Gdy wykorzystujemy swój potencjał stajemy się bardziej zdecydowani w swoich działaniach i wyborach.

Jeśli zależy Ci na budowaniu kultury organizacji bazującej na Mocnych Stronach możemy Ci w tym pomóc. Rozwój Talentów osób indywidualnych przekłada się na rozwój całego zespołu i biznesowy wynik firmy. Oferujemy indywidualne sesje feedbackowe , indywidualne programy rozwoju mocnych stron oraz warsztaty dla zespołów i oraz warsztaty dla całych organizacji.

TEAM COACHING DLA FIRM

Team coaching jest skuteczną drogą do poprawy współpracy w zespołach, który służy przemianie grupy indywidualności w trwały, kreatywny zespół. Sprawdź jak zbudować efektywny i zaangażowany zespół, który przyczyni się do sukcesu Twojej organizacji.

W swojej pracy z zespołami najczęściej wykorzystujemy metodę Action Learning. Dzięki temu następuje rozwój kompetencji poszczególnych jego członków, co bezpośrednio wpływa na jakość pracy zespołu jak i całej organizacji.

Zasady, na jakich opiera się Action Learning zapewniają efektywną pracę zespołu w warunkach zaangażowania i skupienia. W trakcie sesji Action Learning uczestnicy podejmują ze sobą dialog, a ich celem jest z jednej strony rozwój, własny i zespołu a z drugiej strony rozwiązanie problemu, który jest ważny, pilny i złożony i wokół którego odbywa się dialog.

COACHING KARIERY

Szukasz właściwego dla siebie miejsca pracy?
Nie wiesz czym się chcesz zajmować zawodowo?
Potrzebujesz zmiany i nie wiesz jak się do niej przygotować?
Pracujesz, ale praca nie daje Ci satysfakcji?
Potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu się do procesu rekrutacji?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś tak, to zapraszam do kontaktu ! 

Coaching kariery jest elementem procesu „reverse headhunting”, w ramach którego pomożemy Ci zdefiniować Twoją nową ścieżkę kariery, przygotujemy dokumenty aplikacyjne, pomożemy znaleźć odpowiednie oferty pracy i wspólnie przejdziemy przez proces rekrutacji.

Jak wygląda proces coachingu indywidualnego?

Każdy proces rozpoczyna spotkanie wprowadzające, które trwa około 1 godziny i oznacza omówienie kontraktu, omówienie potrzeb klienta plus wstępną pracę nad celem. Sam proces coachingowy zazwyczaj obejmuje od 4 do 10 spotkań, odbywających się co 14 dni i trwających 60 minut. Czas trwania procesu coachingowego uzależniony jest od tego czy dotyczy on jednego konkretnego działania czy bardziej złożonych celów, obejmujących pod-cele.
Decyzja o coachingu
Decyzja podjęciu działań w kierunku zmiany
Sesja 1
Wyznaczenie celu i ustalenie zasad.
Sesja 2-8
Cel, motywacja, ustalanie planu działania, narzędzia coacha.
Sesja 9-10
Sesje kontrolne - zmierzenie stanu końcowego.
Decyzja o coachingu
Decyzja podjęciu działań w kierunku zmiany
Sesja 1
Wyznaczenie celu i ustalenie zasad.
Sesja 2-8
Cel, motywacja, ustalanie planu działania, narzędzia coacha.
Sesje 9-10
Sesje kontrolne - zmierzenie stanu końcowego.