Kompleksowe wsparcie w poszukiwaniu nowej ścieżki kariery - coaching kariery i rekrutacja

Oferujemy pomoc w znalezieniu nowej ścieżki kariery. Naszym celem jest znalezienie dla Ciebie pracy dopasowanej do Twoich potrzeb - zarówno pod kątem oczekiwanych kompetencji, Twoich mocnych stron, jak i dopasowania do kultury organizacyjnej firmy.

Szukasz właściwego dla siebie miejsca pracy?
Nie wiesz czym się chcesz zajmować zawodowo?
Potrzebujesz zmiany i nie wiesz jak się do niej przygotować?
Pracujesz, ale praca nie daje Ci satysfakcji?
Potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu się do procesu rekrutacji?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś tak, to zapraszam do kontaktu !

Jak wygląda proces współpracy?

Analiza obecnej sytuacji
Właściwa ocena dotychczasowej kariery i fachowa interpretacja Twoich kompetencji zapewnią Ci wgląd w to, kim jesteś i pozwolą zaplanować następny krok.
Określenie wizji i kierunku rozwoju kariery
Chcesz znaleźć odpowiednią i satysfakcjonującą Cię pracę? Chcesz poczuć, że w końcu się realizujesz? Abyś mógł podjąć decyzję o nowej ścieżce rozwoju najpierw określimy to czego potrzebujesz, dokładnie opiszemy to jak chcesz żeby wyglądało Twoje przyszłe stanowisko pracy i jakie czynniki muszą zaistnieć, aby było to miejsce, do którego chcesz wracać.
Coaching kariery
Dedykowane sesjie coachingu kariery pozwolą jasno określić Twój cel oraz rozwinąć kompetencje niezbędne podczas rozmów kwalifikacjnych jak również w nowej roli. Podczas sesji coachingowych skupimy się na takich elementach jak praca z przekonaniami, wyznaczanie i planowanie celów, wsparcie podczas procesu zmiany.
Tworzenie CV oraz profilu LinkedIn
Upewnijmy się, że Twoje CV jest bezbłędne, odpowiednio podkreśla Twoje zalety jako pracownika, a rekruterzy od razu zwrócą na nie uwagę. Zadbamy również o Twoją odpowiednią widoczność w profesjonalnych mediach społecznościowych.
Aktywne poszukiwanie pracy
Wspólnie opracujemy strategię poszukiwania pracy, a następnie na jej podstawie aktywnie pomożemy znaleźć Ci interesujące Cię oferty. W tym celu korzystamy nie tylko z ogólno dostępnych ogłoszeń, ale również z własnej szerokiej sieci kontaktów.
Rozmowa kwalifikacyjna
Wspólnie opracujemy strategię i przygotujemy Cię na rozmowę.
business coach Jolanta Piątkowska

Jolanta Piątkowska

Dlaczego my?

Projekty rekrutacyjne prowadzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacjach, budowaniu zespołów i zarządzaniu nimi:
  • Jolanta Piątkowska – certyfikowanycoach w pracy indywidualnej i grupowej, coach Action Learning, Strenghts Community coach, trener rozwoju osobistego, menadżer z wieloletnim doświadczeniem w biznesie. Specjalizuje się w budowaniu efektywnych zespołów w oparciu o mocne strony oraz coachingu kariery.
  • Karolina Ignyś – pasjonatka tematyki HR, rekruter z ponad 12 letnim doświadczeniem, dyrektor ds. HR w dużych międzynarodowych organizacjach, gdzie odpowiada kompleksowo za cykl życia pracownika – od momentu rekrutacji, przez onboarding po procesy rozwojowe i offboarding
karolina-ignys

Karolina Ignyś