Wsparcie w poszukiwaniu nowej ścieżki kariery - coaching kariery

Oferujemy pomoc w znalezieniu nowej ścieżki kariery. Nasi eksperci pomogą Ci w znalezieniu pracy dopasowanej do Twoich potrzeb - zarówno pod kątem oczekiwanych kompetencji, Twoich mocnych stron, jak i dopasowania do kultury organizacyjnej firmy.

Szukasz właściwego dla siebie miejsca pracy?
Nie wiesz czym się chcesz zajmować zawodowo?
Potrzebujesz zmiany i nie wiesz jak się do niej przygotować?
Pracujesz, ale praca nie daje Ci satysfakcji?
Potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu się do procesu rekrutacji?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś tak, to zapraszamy do kontaktu !

Przykładowe obszary współpracy z doradcą zawodowym lub coachem kariery

Analiza obecnej sytuacji
Właściwa ocena dotychczasowej kariery i fachowa interpretacja Twoich kompetencji zapewnią Ci wgląd w to, kim jesteś i pozwolą zaplanować następny krok.
Określenie wizji i kierunku rozwoju kariery
Chcesz znaleźć odpowiednią i satysfakcjonującą Cię pracę? Chcesz poczuć, że w końcu się realizujesz? Abyś mógł podjąć decyzję o nowej ścieżce rozwoju najpierw określimy to czego potrzebujesz, dokładnie opiszemy to jak chcesz żeby wyglądało Twoje przyszłe stanowisko pracy i jakie czynniki muszą zaistnieć, aby było to miejsce, do którego chcesz wracać.
Coaching kariery
Dedykowane sesjie coachingu kariery pozwolą jasno określić Twój cel oraz rozwinąć kompetencje niezbędne podczas rozmów kwalifikacjnych jak również w nowej roli. Podczas sesji coachingowych skupimy się na takich elementach jak praca z przekonaniami, wyznaczanie i planowanie celów, wsparcie podczas procesu zmiany.
Tworzenie CV oraz profilu LinkedIn
Upewnijmy się, że Twoje CV jest bezbłędne, odpowiednio podkreśla Twoje zalety jako pracownika, a rekruterzy od razu zwrócą na nie uwagę. Zadbamy również o Twoją odpowiednią widoczność w profesjonalnych mediach społecznościowych.
Rozmowa kwalifikacyjna
Wspólnie opracujemy strategię i przygotujemy Cię na rozmowę.
Growth Spot

Zapraszamy na platformę Growth Spot

Dzięki naszej intuicyjnej platformie możesz sam założyć konto i wybrać eksperta z dostępnej listy. W celu ułatwienia wyboru rekomendujemy skorzystanie z 2 bezpłatnych sesji zapoznawczych z 2 wybranymi ekspertami.