Firma szkoleniowa Growth Advisors

Growth Advisors to firma szkoleniowo-doradcza, pomagająca poszczególnym pracownikom i
całym firmom w rozwoju biznesowym. Wspieramy kadrę na wszystkich szczeblach w
zdobywaniu umiejętności, rozwijaniu talentów i zarządzaniu własnym potencjałem. Poznaj
nas lepiej!

Growth Advisors – kim jesteśmy?

Growth Advisors jest firmą szkoleniową i doradczą, działającą na terenie całej Polski. Nasze oddziały – znajdujące się w Poznaniu, Warszawie i Gdańsku – obsługują poszczególne rejony, ale dzięki współpracy partnerskiej nie istnieje takie miejsce w Polsce, do którego specjaliści Growth Advisors by nie dotarli.

Warto wiedzieć, że firma szkoleniowa Growth Advisors stworzyła model współpracy w oparciu o zwinne modelowanie, korzystając przy tym z najlepszych na rynku ekspertów w swojej dziedzinie. Nasz zespół składa się ze specjalistów z wiedzą popartą dyplomami i wieloletnią praktyką. O poszczególnych ekspertach przeczytasz w poświęconej im zakładce.

Realizujemy warsztaty, szkolenia i programy rozwojowe. Pomagamy rozwijać kompetencje osobiste i społeczne zatrudnionych u Państwa pracowników. Pomagamy również w analizie i optymalizacji procesów biznesowych. Wspieramy w zarządzaniu projektami oraz w szeroko rozumianym HR. To zaledwie część korzyści, jakie oferujemy Państwu w ramach współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z tematycznymi zakładkami na stronie – chociażby tą poświęconą szkoleniom dla firm – i artykułami pogłębiającymi wiedzę dotyczącą poszczególnych usług, np. coachingu mocnych stron.

Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń i warsztatów dla firm

Szkolenia dla firm Growth Advisors

Jak działa firma szkoleniowa Growth Advisors?

Pierwszym krokiem współpracy, poprzedzającym przystąpienie do pracy właściwej, jest zdefiniowanie Państwa potrzeb. Dopiero w oparciu o wstępne ustalenia angażujemy ekspertów, dobierając ich ściśle według wskazań do konkretnego projektu i dodatkowo do danego etapu projektu. Takie działanie pozwala nam maksymalnie skupić się na właściwym określeniu celu działania oraz realizacji projektu zgodnie z planem, który został opracowany podczas analizy wstępnej.

Niezwykle istotny jest fakt, że dbamy o rzetelny feedback, przekazując Państwu na bieżąco najważniejsze informacje uzyskiwane w zespole projektowym. Jak każda firma szkoleniowa z doświadczeniem, Growth Advisors wie, jak ważna jest optymalizacja czasu i kosztów na każdym etapie współpracy. Dlatego już podczas etapu wstępnego określamy czas realizacji projektu. Mają Państwo możliwość monitorowania naszych postępów, kontrolowania ich, a co za tym idzie polegania na naszych ekspertach.

Growth Advisors – nasza oferta

Jak wyjaśniliśmy, firma szkoleniowo-doradcza Growth Advisors ma trzy oddziały. Do wyboru otrzymują Państwo:

  • Growth Advisors – oddział Warszawa,
  • Growth Advisors – oddział Poznań,
  • Growth Advisors – oddział Gdańsk.

Zapraszamy do współpracy z naszymi specjalistami. Zanim jednak podejmą Państwo decyzję, z którego wsparcia skorzystać i w jakim zakresie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Czekamy na Państwa wiadomość!