Szkolenia Growth Advisors

Samorozwój to jedna z najważniejszych współcześnie wartości. Rozwijać możemy się dla samych siebie w kontekście prywatnym, ale także zawodowo – by stawać się coraz lepszymi w tym, czym zajmujemy się na co dzień w pracy bądź do czego zawodowo aspirujemy.

Czytanie książek, słuchanie podcastów i oglądanie inspirujących wideo to nie wszystko. W samorozwoju bardzo ważną funkcję pełnią również szkolenia, na których eksperci przekazują wiedzę teoretyczną i uczą praktyki. Szeroka tematyka szkoleń dla firm umożliwia każdej osobie znalezienie dziedziny, która ją interesuje, i zagadnienia, nad którym chce pracować.

W Growth Advisors oferujemy tradycyjne szkolenia dla firm oraz szkolenia online – każdorazowo dopasowane pod względem tematu i formy do potrzeb naszych klientów. Współpracujemy z trenerami mającymi wieloletnie doświadczenie poświadczone zarówno dyplomami, jak i opiniami zadowolonych uczestników szkoleń dla firm. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.

Szkolenia dla firm Growth Advisors

Dlaczego nasze szkolenia dla firm?

DOŚWIADCZONA KADRA TRENERSKA
SZKOLENIA STACJONARNE I ONLINE
NOWOCZESNE METODY
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA I ZAWSZE INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Współpraca z Growth Advisors to gwarancja usług świadczonych przez profesjonalną kadrę trenerską, specjalistów w swoich dziedzinach. Zatrudniamy najlepszych, aby przekazywali naszym klientom to, co najlepsze. Ponieważ jesteśmy na bieżąco z nowinkami ze świata, zawsze oferujemy nowoczesne, współczesne, trafne metody działania i rozwiązywania problemów. Na szkoleniach dla firm uczymy jednocześnie teorii i praktyki, by po zakończeniu cyklu szkoleń uczestnicy wiedzieli, w jaki sposób zastosować zdobytą wiedzę w codziennym życiu zawodowym.

Nasze szkolenia dla firm zostają opracowane kompleksowo, dzięki czemu ujmują dane zagadnienie z różnych stron i przewidują potencjalne słabości, eliminując je już w trakcie treningu. Stawiamy na indywidualne podejście, zawsze zapoznając się z konkretną sytuacją danego klienta i dopasowując do niej przekazywaną wiedzę.

Dla wygody klientów oferujemy zarówno tradycyjne szkolenia dla firm, jak i szkolenia online. Gdziekolwiek znajdują się nasi klienci, mogą korzystać z programu treningowego wygodnie i o uzgodnionej porze. Szkolenia przez internet często nie wymagają nawet wychodzenia z domu – wiedzę zdobywa się w preferowanych warunkach.

Szkolenia dla firm – nasza oferta

Wellbeing

Oferujemy szkolenia i webinary dla firm z tematyki wellbeingu pracowników, których uczestnicy nauczą się budować i wzmacniać odporność psychiczną. To szczególnie ważne w dobie pandemii koronawirusa, ale nie tylko – szkolenia są wartościowe także dla osób, które w pracy mierzą się z dużymi wyzwaniami, przygotowują zadania na określony termin czy mają dużą odpowiedzialność. Szkolenia i webinary przekazują m.in. techniki zarządzania stresem na poziomie indywidualnym, zespołowym oraz organizacyjnym.

https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2021/07/Picture1.png
https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2021/07/szkolenia-z-komunikacji.png

Szkolenia z komunikacji

Przygotowaliśmy klasyczne, popularne szkolenia dla firm z komunikacji – pigułkę wiedzy dla każdej organizacji, która chce działać sprawniej, odnosić większe sukcesy i budować atmosferę pełną empatii. Na szkoleniu z komunikacji uczymy transparentnego i prawidłowego prowadzenia rozmów, zwracamy uwagę na emocje, kładziemy nacisk na relacje pracownicze. To idealne szkolenie dla menedżerów, zespołów, a nawet całych firm.

Szkolenia dla liderów

Szkolenia dla liderów obejmują zagadnienia pozwalające lepiej zrozumieć potencjał drzemiący w zespole i efektywniej go wykorzystywać. Podczas spotkań przekazujemy uczestnikom wiedzę o stylach zarządzania, typach osobowości, sposobach zarządzania zespołem przez liderów, asertywności i pewności siebie czy rozwiązywaniu konfliktów. Wykorzystujemy między innymi test Clifton Strenghts Gallupa oraz DISC. Tego typu szkolenia dla firm pozwalają lepiej zarządzać sobą w kontaktach z innymi pracownikami. Zachęcamy do uczestnictwa niezależnie od zajmowanego stanowiska.

https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2021/07/szkolenia-dla-liderow.png
https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2022/07/team.png

Szkolenia dla zespołu

Szkolenia dla zespołów mają na celu zwiększenie efektywności pracy zespołowej poprzez lepszą komunikację, integrację członków zespołu, poznaniu nawzajem swoich mocnych stron i stylów osobowości.