ŁĄCZY NAS PASJA DO ROZWOJU
Wiele problemów jest zbyt złożonych aby moglo być rozwiązanych w ramach tylko jednej dyscypliny dlatego stworzyliśmy zwinny model współpracy najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Growth Advisor zangażuje Partnerów w twój projekt w zależności od zdefiniowanych potrzeb i na konkretnym etapie realizacji, dbając przy tym o rzetelny przepływ informacji w zespole projektowym. Wiemy, jak ważna jest optymalizacja czasu i kosztów na każdym etapie rozwoju firmy, a zwłaszcza początkowym.
https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2019/04/jolanta-piatkowska-1.jpg
Praca jako coach i trener to moja pasja. Do każdego klienta i projektu, jakiego się podejmuję podchodzę z wielkim zaangażowanie i entuzjazmem. Przyświeca mi zasada, że każdy człowiek ma dostęp do swoich zasobów wewnętrznych, nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z ich posiadania, jak również nie wszystkie umieją w pełni wykorzystać dlatego wspieram ich w tym.

więcej>>
JOLANTA PIĄTKOWSKA
GROWTH ADVISOR
poznaj >
https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2019/03/barbara-uciechowska-1.jpg
Ekspert w zakresie key account management z kilkunastoletnim doświadczeniem w badaniu potrzeb konsumenta, tworzeniu strategii sprzedażowych dla firm i zarządzaniu zespołem. Bardzo ważne są dla niej interakcje międzyludzkie. Pozostając blisko HR, zajmuje się zarówno projektowaniem programów rozwojowych dla organizacji i klientów indywidualnych, jak i wsparciem merytorycznym przy realizacji szkoleń.

więcej>>
BARBARA UCIECHOWSKA
GROWTH ADVISOR
poznaj >

W CZYM MOŻEMY CIĘ WESPRZEĆ?

Każdorazowo zaczynamy współpracę od pogłębionego wywiadu, który przynosi nam odpowiedź na pytanie, jakie są najpilniejsze potrzeby w Twojej firmie, jakie działania przyniosą najlepszy rezultat – będą przysłowiową kostką domina, która przyniesie zmiany również w innych obszarach.

Przykładowe obszary działania:
wyklarowanie misji, wizji i wartości firmy
zdefiniowanie kompetencji, które są potrzebne w organizacji, w oparciu o cel strategiczny firmy
zbadanie kompetencji w zespole i zaplanowanie ścieżki rozwojowej (indywidualnej lub zespołowej)
stworzenie standardów rekrutacyjnych w oparciu o wartości firmy
rozwój kompetencji lidera
wyznaczanie celów i ich realizacja w oparciu o OKR
team coaching
coaching on the job
kreowanie standardów i procesów w firmie wspierających realizacje celu strategicznego
mentoring w obszarze: zarządzania relacjami (z inwestorami, współzałożycielami, pracownikami, etc.), przekazywanie efektywnego feedbacku, podejmowanie trudnych decyzji, zarządzanie zmianą