Zespół Growth Advisors

ŁĄCZY NAS PASJA DO ROZWOJU

Wiele problemów jest zbyt złożonych aby moglo być rozwiązanych w ramach tylko jednej dyscypliny dlatego stworzyliśmy zwinny model współpracy najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Growth Advisor zangażuje Partnerów w twój projekt w zależności od zdefiniowanych potrzeb i na konkretnym etapie realizacji, dbając przy tym o rzetelny przepływ informacji w zespole projektowym. Wiemy, jak ważna jest optymalizacja czasu i kosztów na każdym etapie rozwoju firmy, a zwłaszcza początkowym.
business coaching Jolanta Piątkowska
Praca jako coach i trener to moja pasja. Do każdego klienta i projektu, jakiego się podejmuję podchodzę z wielkim zaangażowanie i entuzjazmem. Przyświeca mi zasada, że każdy człowiek ma dostęp do swoich zasobów wewnętrznych, nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z ich posiadania, jak również nie wszystkie umieją w pełni wykorzystać dlatego wspieram ich w tym.

więcej>>
JOLANTA PIĄTKOWSKA
Leadership & Executive Coach, Founder

poznaj >

Zapraszamy do kontaktu

Warszawa
Gdańsk
Poznań

Zapisz się do newslettera Growth Advisors

Otrzymuj artykuły o najnowszych trendach od naszych ekspertów.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Growth Advisors w celu otrzymywania newslettera, informacji handlowych i marketingowych. W każdej chwili możesz wypisać się z listy.