Zespół Growth Advisors

ŁĄCZY NAS PASJA DO ROZWOJU

Wiele problemów jest zbyt złożonych aby moglo być rozwiązanych w ramach tylko jednej dyscypliny dlatego stworzyliśmy zwinny model współpracy najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Growth Advisor zangażuje Partnerów w twój projekt w zależności od zdefiniowanych potrzeb i na konkretnym etapie realizacji, dbając przy tym o rzetelny przepływ informacji w zespole projektowym. Wiemy, jak ważna jest optymalizacja czasu i kosztów na każdym etapie rozwoju firmy, a zwłaszcza początkowym.
business coaching Jolanta Piątkowska
Praca jako coach i trener to moja pasja. Do każdego klienta i projektu, jakiego się podejmuję podchodzę z wielkim zaangażowanie i entuzjazmem. Przyświeca mi zasada, że każdy człowiek ma dostęp do swoich zasobów wewnętrznych, nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z ich posiadania, jak również nie wszystkie umieją w pełni wykorzystać dlatego wspieram ich w tym.

więcej>>
JOLANTA PIĄTKOWSKA
GROWTH ADVISOR
poznaj >
https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2019/03/barbara-uciechowska-1.jpg
Ekspert w zakresie key account management z kilkunastoletnim doświadczeniem w badaniu potrzeb konsumenta, tworzeniu strategii sprzedażowych dla firm i zarządzaniu zespołem. Bardzo ważne są dla niej interakcje międzyludzkie. Pozostając blisko HR, zajmuje się zarówno projektowaniem programów rozwojowych dla organizacji i klientów indywidualnych, jak i wsparciem merytorycznym przy realizacji szkoleń.

więcej>>
BARBARA UCIECHOWSKA
GROWTH ADVISOR
poznaj >
Agata Gracz Growth Advisor
Mediator, konsultant, certyfikowany coach na poziomie ACSTH ICF, coach indywidualny, grupowy oraz zespołowy. Pracuję w oparciu o kodeks etyczny i standardy wytyczone przez ICF. Jestem absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunkach: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Politologia, Stosunki Międzynarodowe
AGATA GRACZ
GROWTH ADVISOR
poznaj >