Pakita Łowczyńska
People & Culture Expert, Co-Founder

Mam za sobą praktyczne doświadczenie zarządzania kapitałem ludzkim w takich firmach jak GoldenLine, Docplanner czy GIVT. 

  • Wspierałam firmy na różnych etapach rozwoju, min w Docplanner (ZnanyLekarz) przeszłam przez wszystkie szczeble budowania zwinnego zespołu od startu firmy do 200 osób.  
  • Rozwijałam silnych i świadomych siebie liderów, wspierając ich w codziennych wyzwaniach, uzupełniając kompetencje i inspirując do testowania i wdrażania nowych rozwiązań. 
  • Projektowałam i realizowałam ważne dla zespołu i całej firmy zmiany. 
  • Budowałam zwinne i mocne zespoły
  • Rekrutowałam na pełen przekrój stanowisk
  • Budowałam środowisko, które sprzyjało zaangażowaniu dając ludziom wpływ, autonomię i przestrzeń do rozwoju. Łączyłam perspektywę ludzi i businesu tak, aby wspólnie osiągać ambitne cele.
  • Tworzyłam, wdrażałam i optymalizowałam procesy ludzkie

W roli Regional HR Project Managera w UGI International zarządzałam projektami w międzynarodowych strukturach macierzowych łącząc interesy i potrzeby lokalne z globalnymi inicjatywami. 

Moje praktyczne doświadczenie w biznesie uzupełniłam konkretnym warsztatem coachingowym (Coachwise Advanced ICF) oraz posiadam certyfikat konsultanta DISC (DISC – Classic).

W mojej pracy łączę podejście analityczne z empatią i zrozumieniem dla aspektów “ludzkich”. Stawiam na tworzenie prostych i szytych na miarę rozwiązań, wsparcie w usuwaniu przeszkód i nieefektywności oraz na płynną i przejrzystą komunikację. Pracując w firmach technologicznych bardzo bliskie mi stało się zwinne i iteracyjne podejście oraz to by angażować ludzi i zespoły w samodzielne szukanie optymalizacji i rozwiązywania problemów. Korzystam mocno z takich narzędzi jak retrospekcja, model inspect&adapt, coaching grupowy, 

Na co dzień wspieram zespoły i osoby w ich wyzwaniach, ważnych i trudnych momentach. Działam jako mentor, konsultant, coach i rekruter. Pracuję min z takimi klientami jak Telemedi, GLOV, Livespace, Fluentbe, Sunroof.

We współpracę z moimi klientami wnoszę moje mocne strony zidentyfikowane w teście Gallupa CliftonStrengths:  Empathy, Individualization, Strategic, Significance, Responsibility

https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2022/07/Pakita-Lowczynska-640x427.jpg