Agata Gracz
Trenerka komunikacji empatycznej, mediator, coach w idei NVC (Porozumienie Bez Przemocy)

Prowadzę coaching indywidualny i grupowy, mediacje oraz mentoring w idei NVC. Prowadzę warsztaty z komunikacji opartej na empatii. Pracuję z organizacjami, liderami, zespołami. Wspieram w budowaniu autentycznych relacji w zgodzie ze sobą i innymi. Wzmacniam kompetencje inteligencji emocjonalnej.

Od ponad 8 lat jako trener / HR Business Partner: wspieram liderów i ich zespoły w rozwoju kompetencji komunikacyjnych oraz pomagam w budowaniu kultury organizacyjnej opartej na empatii, w której liczy się człowiek. Zarządzam także strategią Employer Brandingową. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w biznesie w międzynarodowym środowisku, ze szczególnym uwzględnieniem branż: sprzedażowych, HORECA, IT.

Chętnie angażuję się w tematykę związaną z budowaniem: kultury organizacyjnej, kultury informacji zwrotnej, efektywnych zespołów; rozwiązywaniem i mediowaniem konfliktów; wspieraniem w kryzysach. Pomagam budować odporność psychiczną, a przywództwo oparte na empatii i współpracy to zdecydowanie mój konik.

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunkach: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Uniwersytetu SWPS na kierunku: Komunikacja w organizacji oparta na empatii. W trakcie rocznego kursu Trenerów Komunikacji opartej na empatii w partnerstwie Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Posiadam certyfikację coacha indywidualnego i grupowego na poziomie ACSTH ICF. Posiadam także uprawnienia mediatora wydane przez Centrum Szkoleń Prawnych.

Dbając o swój dobrostan: ćwiczę jogę, medytuję, czytam książki psychologiczne, aranżuję wnętrza. Największy spokój dają mi kąpiele leśne 🙂

https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2022/09/Bez-tytulu-640x542.png