Zadbaj o pracowników w firmie.

Dzisiejsze niepewne czasy VUCA, w których dominują niejednostajność, nieregularność, niestabilność, ulotność, złożoność i niepewność, stanowią nie lada wyzwanie dla świadomych organizacji. Karuzela nastrojów wymaga rozważnego i przemyślanego podejścia do:

 • zatrudnionych pracowników, którymi się zarządza,
 • siebie jako osoby, od której wymaga się cech przywódczych,
 • bliskich, którzy nas otaczają, są naszą ostoją i oczekują, że my również będziemy dla nich wsparciem.

Jeszcze nie zdążyliśmy ochłonąć i dojść do siebie po pandemii, a już kolejne wydarzenia wzbudzają lęk, a co za tym idzie wpływają na zachwianie poczucia bezpieczeństwa. Sytuacja, w jakiej znaleźli się wschodni sąsiedzi, wzbudziła w nas strach, złość i bezsilność, ale też silną potrzebę działania i niesienia pomocy. Cały czas jesteśmy w stanie podwyższonej gotowości. Do tego pojawiła się niepewność związana z rosnącymi cenami produktów i energii – inflacją. Zaczynamy być zmęczeni, a zamiast wytchnienia pojawiają się kolejne wyzwania. Jak się w tym odnaleźć? To często pojawiające się pytanie.

We współczesnych niepewnych czasach nie jesteśmy w stanie ustrzec się przed czynnikami stresującymi. Złożoność sytuacji, o której mowa, obciąża nas i wyczerpuje emocjonalnie. Wysoki poziom stresu, który zwykle towarzyszy trudnym, kryzysowym sytuacjom, prowadzi do odczuwania braku energii, wyczerpania, wypalenia zawodowego i osobistego, a nawet wystąpienia wielu poważnych chorób fizycznych i psychicznych. Na szczęście istnieją sposoby, aby w świadomy sposób radzić sobie z kryzysami i kontrolować swoje reakcje w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowych.https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2022/12/webinary-kryzysowe-image.jpg

Growth Advisors zaprasza do wzięcia udziału w webinarach kryzysowych. Webinary prowadzone są przez ekspertów specjalizujących się w danej tematyce i dotyczą:

 • przybliżenia podstaw sytuacji kryzysowych,
 • sposobów unikania lub radzenia sobie w sytuacjach problemowych,
 • treningu mentalnego, podczas którego uczestnicy dowiadują się, w jaki sposób mają tworzyć myśli wspierające i jak unikać myśli sabotujących.

Dzięki naszym webinarom uczestnicy poznają sposoby i metody osiągania sukcesu na własnych warunkach, cieszą się lepszym zdrowiem i mają poczucie szczęścia.Inne korzyści z uczestnictwa w webinarach kryzysowych

Dzięki braniu udziału w webinarach kryzysowych uczestnicy zyskują dodatkowo:

 • zrozumienie i akceptację emocji, które towarzyszą im w sytuacji kryzysowej,
 • praktyczne sposoby troszczenia się o własną kondycję psychiczną,
 • praktyczne sposoby umiejętnego funkcjonowania w stanie podwyższonego lęku i stresu,
 • szansę lepszego poznania siebie i własnych reakcji w każdej sytuacji, nie tylko kryzysowej.

Dlaczego my?

W ramach działalności Growth Advisors stworzyliśmy przestrzeń do rozwoju osobistego, w której łączymy pasję do biznesu z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Ponieważ skupiamy ekspertów z dużym doświadczeniem, ale też wysoce wyspecjalizowanych w określonej tematyce, dostarczamy rozwiązania szyte na miarę potrzeb klientów funkcjonujących w nieustannie zmieniającym się środowisku biznesowym.

Naszą misją jest pomoc w przezwyciężaniu wyzwań i radzeniu sobie w sytuacjach kryzysowych. Przykładowe tematy webinarów kryzysowych brzmią:

 • Lepsze zdrowie fizyczne i psychiczne dzięki odpowiedniemu programowaniu mentalnemu
 • Umiejętne, długofalowe zrzucanie z siebie stresu
 • Świadomość pułapek mentalnych i sposoby ich unikania dla lepszych efektów w pracy z klientem, partnerami biznesowymi, w firmie i życiu prywatnym

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w naszych webinarach kryzysowych.