Jak wybrać dobrą firmę szkoleniową?

Firm szkoleniowych na polskim rynku nie brakuje. Jak jednak wybrać taką, która rzeczywiście przyniesie korzyści Tobie bądź Twoim pracownikom? W niniejszym artykule nie będziemy Cię przekonywać, że jesteśmy najlepsi i dlatego powinieneś wybrać właśnie nas. Zamiast tego powiemy Ci, jak możesz sprawdzić, czy firma szkoleniowa jest dobra, dzięki czemu samodzielnie nas ocenisz. Poznaj kryteria!

Firma szkoleniowa oferująca kursy i warsztaty ze wszystkiego

Jeżeli firma szkoleniowa oferuje pomoc w schudnięciu, a do tego naukę języka obcego, a do tego znalezienie nowej ścieżki zawodowej, a do tego naukę gry na flecie, dwa razy się zastanów, czy chcesz skorzystać z jej usług. Taka firma szkoleniowa może rozszerzać ofertę tylko po to, by trafić do większej liczby klientów i zarobić.

Znacznie lepsza jest firma szkoleniowa specjalizująca się w obrębie jednej tematyki. Jeśli zajrzysz do naszej zakładki z ofertą, znajdziesz business coaching, cykl spotkań dla liderów, konsultacje biznesowe i szkolenia dla firm. Wszystkie tematy krążą wokół rozwoju i nabywania umiejętności zawodowych. Serwujemy jedynie powidło (wartościowe i smaczne!), i mówimy stanowcze NIE mydłu i powidłu.

Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń i warsztatów dla firm

Szkolenia dla firm Growth Advisors

Firma szkoleniowa jako dostarczyciel wiedzy

Jeżeli firma szkoleniowa jest wyłącznie dostarczycielem wiedzy, na dodatek suchej i ciężkostrawnej, Ty ani Twoi pracownicy nie skorzystacie na jej usługach. Idealna firma szkoleniowa to taka, która staje się partnerem klienta w zdobywaniu wiedzy. Dostosowuje ofertę do warunków, w których ma przeprowadzić szkolenie, a także wsłuchuje się w potrzeby uczestników. Zamiast prowadzić wykłady – nierzadko nudne i odczytywane z kartki czy slajdów monotonnym głosem – prowadzi dialog, odpowiada na pytania i posługuje się przykładami z branży klienta.

Uważaj, jeśli na zapytanie o warsztaty firma szkoleniowa wysyła Ci ofertę, nie zapytawszy wcześniej o potrzeby i warunki. Kiedy skontaktujesz się z nami, zauważysz, że stawiamy silny nacisk na indywidualne podejście. Wiedziałeś, że podczas konsultacji niejednokrotnie okazuje się, że klient potrzebuje czegoś innego, niż myślał, że potrzebuje? Od tego jest dobra firma szkoleniowa – naprowadza na właściwe rozwiązania.

Firma szkoleniowa, która "jest dobra, bo jest"

Dlaczego miałbyś zaufać firmie szkoleniowej, że jest dobra, tylko dlatego, że twierdzi, iż jest? Profesjonalna, rzetelna firma szkoleniowa pokaże Ci portfolio klientów, którzy skorzystali z jej usług. Jeśli w portfolio dodatkowo znajdują się pozytywne opinie – tym lepiej. Naszą listę klientów znajdziesz w zakładce „Zaufali nam”, do której przejrzenia zachęcamy.

Nie ma też powodu, dla którego firma szkoleniowa miałaby „chronić prywatność” specjalistów, unikając ujawnienia ich danych. Jeśli w firmie pracują osoby wykwalifikowane, mające certyfikaty i doświadczone w branży, naturalnie będzie się nimi szczycić. Specjalistów Growth Advisors znajdziesz tutaj, a po kliknięciu wybranego zdjęcia przeczytasz, w czym się specjalizuje, jakie ma doświadczenie i jakie szkolenia oferuje.

Skontaktuj się z nami, a udowodnimy Ci, że nie jesteśmy gołosłowni. Dumnie twierdzimy, że Growth Advisors to firma szkoleniowa, dzięki której Ty i Twoi pracownicy zrealizujecie założone cele.