Rekrutacja pracowników - profesjonalny proces i wsparcie

Oferujemy niezbędny mix kompetencji i doświadczenia do skutecznej i efektywnej rekrutacji. Naszym celem jest pozyskanie zaangażowanego pracownika, który wpiszę się w Państwa potrzeby zarówno pod kątem oczekiwanych kompetencji jak i dopasowania do kultury organizacyjnej firmy.
Naszą siłą jest świadomość wyzwań jakie pojawiają się w organizacji oraz to jak ważne jest duże zrozumienie wyzwań biznesowych i dopasowanie do stylu działania jaki jest skuteczny dla organizacji.

Mamy doświadczenie w budowaniu zespołów wewnątrz organizacji i wiemy jak ważne jest znalezienie odpowiedniej osoby do konkretnej roli. Dlatego do każdego procesu rekrutacyjnego prowadzonego dla klienta, podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, jak byśmy rekrutowały do firmy której jesteśmy częścią.

Prowadzimy rekrutacje specjalistyczne, menedżerskie, Head of oraz C-level / Executive. Na pełen przekrój od sprzedaży, przez marketing, obsługę klienta, po IT i product.

Specjalizujemy się w branży technologicznej, startupach i scale-upach. Mamy w portfolio rekrutacje w Polsce ale też stawianie globalnych struktur w Europie i LATAM.

Proces współpracy

Proces współpracy rekrutacja

Dlaczego my?

Projekty rekrutacyjne prowadzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacjach, budowaniu zespołów i zarządzaniu nimi:
Pakita Łowczyńska

Pakita Łowczyńska

Co-Founder Growth Advisors, People&Culture Expert, doświadczony Head of HR w międzynarodowych, zwinnych, szybko rosnących zespołach

Joanna Hnatkowska

Experienced Recruiter, People&Culture Manager, z doświadczeniem prowadzenia rekrutacji na pełen przekrój stanowisk od specjalistycznych po “Head of”, do wszystkich działów.
Joanna Hnatkowska
https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2022/08/ewa-foto-320x320.png

Ewa Salwowska

Experienced Recruiter, People&Culture Manager, z doświadczeniem prowadzenia rekrutacji na pełen przekrój stanowisk od specjalistycznych po “Head of”, do wszystkich działów.

Jolanta Piątkowska

Founder Growth Advisors, certyfikowany coach w pracy indywidualnej i grupowej, manager z wieloletnim doświadczeniem w biznesie. Specjalizuje się w budowaniu efektywnych zespołów w oparciu o mocne strony.
Jolanta Piątkowska
https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2018/01/quote-health.png

„Powierzyliśmy Growth Advisors rekrutację na jedno z kluczowych dla nas stanowisk na poziomie VP. Rekrutację zamknęliśmy w 2 miesiące, dzięki Growth Advisors mogliśmy rozmawiać z mocnymi kandydatami z Polski i zagranicy. Zaoferowali całościowe wsparcie od doprecyzowania kogo szukamy, przez wszystkie etapy rekrutacji. Dbali o jej dobry rytm, byli mocnym strategicznym partnerem na każdym etapie.”

Tomek Kasperski, Founder & CEO Omnipack„Growth Advisors wspierało uPacjenta w rekrutacji kadry managerskiej w obszarze marketingu, produktu i customer experience. Współpraca przebiegła efektywnie i profesjonalnie. Zatrudniliśmy bardzo kompetentne osoby do naszego zespołu, które aktualnie wspierają rozwój naszego biznesu.““Growth Advisors doceniam za profesjonalizm, elastyczność, szybkie działanie oraz znajomość rynku i wyzwań szybko rozwijających się firm.”

CEO uPacjenta Dominik Swadźba“Współpraca z Growth Advisors przebiegła w bardzo profesjonalny sposób, a przede wszystkim zakończyła się sukcesem. Rekrutowaliśmy wspólnie na stanowisko Interim Head of Delivery. W krótkim czasie, dwóch miesięcy, udało się nam potwierdzić kandydatkę, która spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Jest to rzadkością, by na tak wymagające stanowisko, w tak krótkim czasie, zrekrutować osobę dysponującą szerokim wachlarzem kompetencji, odpowiadających naszym wysokim i i złożonym wymaganiom.”

Mateusz Zabierowski, Partner & CEO, Admind_