Rekrutacja pracowników - profesjonalny proces i wsparcie

Oferujemy niezbędny mix kompetencji i doświadczenia do skutecznej i efektywnej rekrutacji. Naszym celem jest pozyskanie zaangażowanego pracownika, który wpiszę się w Państwa potrzeby zarówno pod kątem oczekiwanych kompetencji jak i dopasowania do kultury organizacyjnej firmy.
Naszą siłą jest świadomość wyzwań jakie pojawiają się w organizacji oraz to jak ważne jest duże zrozumienie wyzwań biznesowych i dopasowanie do stylu działania jaki jest skuteczny dla organizacji.

Mamy doświadczenie w budowaniu zespołów wewnątrz organizacji i wiemy jak ważne jest znalezienie odpowiedniej osoby do konkretnej roli. Dlatego do każdego procesu rekrutacyjnego prowadzonego dla klienta, podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, jak byśmy rekrutowały do firmy której jesteśmy częścią.

Prowadzimy rekrutacje specjalistyczne, menedżerskie, Head of oraz C-level / Executive. Na pełen przekrój od sprzedaży, przez marketing, obsługę klienta, po IT i product.

Specjalizujemy się w branży technologicznej, startupach i scale-upach. Mamy w portfolio rekrutacje w Polsce ale też stawianie globalnych struktur w Europie i LATAM.

Proces współpracy

Proces współpracy rekrutacja

Dlaczego my?

Projekty rekrutacyjne prowadzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacjach, budowaniu zespołów i zarządzaniu nimi:
Pakita Łowczyńska

Pakita Łowczyńska

Co-Founder Growth Advisors, People&Culture Expert, doświadczony Head of HR w międzynarodowych, zwinnych, szybko rosnących zespołach

Joanna Hnatkowska

Experienced Recruiter, People&Culture Manager, z doświadczeniem prowadzenia rekrutacji na pełen przekrój stanowisk od specjalistycznych po “Head of”, do wszystkich działów.
Joanna Hnatkowska
Marta Pyrz

Marta Pyrz

Coach, Trener, Rekruter, doświadczony Manager z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem w międzynarodowym biznesie, budując zespoły w rolach managerskich i dyrektorskich.

Jolanta Piątkowska

Founder Growth Advisors, certyfikowany coach w pracy indywidualnej i grupowej, manager z wieloletnim doświadczeniem w biznesie. Specjalizuje się w budowaniu efektywnych zespołów w oparciu o mocne strony.
Jolanta Piątkowska

W sourcingu kandydatów wspiera nas:

Zuzanna Piskała

Zuzanna Piskała

studentka Uniwersytetu Łódzkiego rozwijająca swoją karierę zawodową w obszarze HR.

Zapraszamy do kontaktu

Warszawa
Gdańsk
Poznań

Zapisz się do newslettera Growth Advisors

Otrzymuj artykuły o najnowszych trendach od naszych ekspertów.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Growth Advisors w celu otrzymywania newslettera, informacji handlowych i marketingowych. W każdej chwili możesz wypisać się z listy.