Jolanta Piątkowska
Leadership & Executive Coach, Founder

Jestem certyfikowanym coachem w pracy indywidualnej i grupowej, coachem Action Learning, coachem Mocnych Stron (certyfikat Strengths Community Coach potwierdzający kompetencje do pracy na testach Gallupa CliftonStrengths), trenerem rozwoju osobistego, menadżerem z wieloletnim doświadczeniem w biznesie.

Przez 10 lat pełniłam rolę menedżera zarządzającego zespołami obsługi klienta, sprzedażowymi, projektowymi i technologicznymi, realizując cele dla czołowych agencji reklamowych w Polsce. Wielokrotnie tworzyłam i wdrażałam nowe struktury obsługi klienta, budowałam zespoły projektowe i technologiczne, procesy oraz procedury wspierające i rozwijające biznes w zakresie sprzedaży usług agencji reklamowych. Zarządzałam zespołami lokalnymi i zdalnymi.

Od kilku lat jako Growth Advisor wspieram klientów w pokonywaniu barier w realizacji ich celów. Uczę, inspiruję, dostarczam narzędzia szyte na miarę konkretnych potrzeb. Wspieram w osiąganiu ponadprzeciętnych rezultatów, zarówno w obszarze strategicznych kierunków rozwoju firmy jak i świadomego budowania kultury organizacji.

We współpracę z moimi klientami wnoszę moje mocne strony zidentyfikowane w teście Gallupa CliftonStrengths: Strategic – generowanie innowacyjnych pomysłów, Significance – dążenie do mistrzostwa , Futuristic – dostrzeganie tego co można poprawić i ulepszyć, jak może wyglądać przyszłość, Achiever – determinacja w działaniu, wysoki poziom umiejętności Ideation – odnajdywanie związku pomiędzy zjawiskami, które z pozoru są całkowicie różne.

W mojej pracy zawodowej bliskie jest mi podejście bazujące na Mocnych Stronach Instytutu Gallupa oraz metoda Action Learning do rozwiązywania problemów oraz rozwijania kompetencji liderskich.

Współpracuję z uczelniami w całym kraju, gdzie dzielę się konkretną wiedzą biznesową i rozwijam kompetencje przyszłości. Jestem autorką innowacyjnego programu: „Talent based Action Learning Program”, w ramach którego każdy student pozna swój indywidualny zestaw Talentów w oparciu o Test Talentów Instytutu Gallupa – CliftonStrengths oraz podczas półrocznego programu będzie realizować projekt biznesowy i jednocześnie rozwijać swoje kompetencje miękkie.

Realizowałam projekty m.in. dla firm: Leroy Merlin, Shoplo, Freeport Metrics, Showroom, Grupa ABSTRA, Benefit Systems, HPR Group, The Metropolitan, RSQ Management, Alogic, WOW Grooming, Non Solo Pizza, Uczelnia Łazarskiego, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Wyższa Szkoła Biznesu Dąbrowa Górnicza, Wyższa Szkoła Bankowa Gdańsk, Collegium Da Vinci w Poznaniu.

Jolanta Piątkowska
https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2018/01/quote-health.png

Working with Jolanta has been a great pleasure. Over the course of 6 months, I’ve significantly improved my leadership skills. I recommend Jolanta to other managers and leaders!

Head of Customer Service at Tidio

Szkolenia Pani Jolanty to potężna dawka praktycznej wiedzy i pozytywnej energii. Z uśmiechem na twarzy tłumaczy zawiłości i szczegóły wdrażanych metod, przeprowadza przez proces tak, że nie wiadomo, kiedy minął czas. 

Deputy Director in Shared Services Center

I have had occasion to cooperate with Jola in preparing the communication workshop for my team. I appreciate Jola`s enthusiasm and her commitment to deliver the best product for the customer. I reccomend her and her proefessional team in organization of soft skills trainings.

Director of Information Control Office at Santander Bank Polska

Miałam okazję współpracować z Jolą przy okazji coachingu, jak i warsztatów prowadzonych przez Growth Advisors. To co Jolę wyróżnia to: profesjonalizm, indywidualne podejście, zaangażowanie, kreatywność, bezpośredniość w komunikacji i pozytywna energia. 

Transition & Transformation Program Manager at Alcon

Chcesz się zatrzymać i zastanowić, szukasz inspiracji lub też nie do końca potrafisz określić, jak poprawić swoje kompetencje zawodowe. Warto czasami posłuchać profesjonalisty, który przyjrzy Ci się z boku, wysłucha i doradzi. A jeżeli ten profesjonalista jest dodatkowo empatyczną i otwartą osobą, to mamy sytuację prawie idealną

Marine Logistics Coordinator at Ciech

Jola has a unique ability to listen carefully and ask the right questions. She inspires and makes you look at things from a different perspective. On top of it she is full of positive energy and is an absolute joy to work with. I highly recommend Jola to anyone looking for a professional and committed coach to support your personal and professional development.

Marketing Coordinator at WSRE