Ewa Salwowska
Experienced Recruiter, People&Culture Partner

Od 7 lat związana z branżą HR – głównie miękkim obszarem takim jak rekrutacja oraz praca przy wsparciu zespołów i managerów jako HRBP.

Jako rekruter zajmowała się całościowo procesami od początku do końca. Przekrój procesów rekrutacji jaki realizowała jest szeroki: od stanowisk juniorskich po seniorskie. Były to stanowiska w branży obsługi klienta, szeroko pojętej sprzedaży, marketingu oraz IT.

Jako HRBP wspierała przede wszystkim zespoły związane z klientem: Customer Success, Sales, Customer Support oraz ostatnio zespoły programistyczne. Wspiera managerów i zespoły w wielu procesach: zmian w zespołach, układaniu ścieżek rozwoju, onboardingu, offboardingu, rozwiązywaniu konfliktów i szukania rozwiązań.

Dodatkowo realizowała projekty employer brandingowe oraz zarządzała strategią EB – prowadzenie social mediów, pisanie artykułów, realizowanie filmów rekrutacyjnych/brandingowych. Razem z kolegą (Maćkiem Szkamrukiem) stworzyła community dla programistów DocPlanner Tech i organizowała pierwsze eventy w ramach społeczności.

Pasjonatka swojej pracy, mająca osobistą wizję usprawniania miejsc pracy. Doświadczona w zarządzaniu przez wartości i cele. Swoje doświadczenia zdobywała w polskich startupach takich jak DocPlanner (w Polsce ZnanyLekarz.pl), Packhelp, Growbots, a ostatnio w software house Startup Development House – miejscu wspierającym startupy.

Ewa Salwowska