Karolina Ignyś
HR Partner

Jestem Karolina. Z zawodu pedagog a z zamiłowania pasjonatka tematyki HR. Gdy byłam nastolatką zaczęłam grać w siatkówkę, później trwało to jeszcze wiele lat z większymi i mniejszymi sukcesami. I to wtedy zrozumiałam jak bardzo chcę pracować z ludźmi. Od przeszło 10 lat moje serce bije dla HRu.

Moje pierwsze kroki czyniłam jako asystentka Dyrektora HR w wielkiej międzynarodowej spółce by następnie powoli i konsekwentnie piąć się w górę poznając przy tym tajniki HRu miękkiego oraz ciężkie lecz do ogarnięcie kwestie kadrowe. Dzięki ogromnemu szczęściu do ludzi szybko dostępne mi były tajniki międzynarodowego zarządzania projektami HR (w firmie Siemens Enterprise Communications) czy wartościowania stanowisk w wielkiej spółce (InPost) bądź skomplikowanych i masowych rekrutacji (ISS) by wreszcie być pierwszym i jedynym HRem w firmie Showroom, która krótko po moim dołączeniu przystąpiła do mergeru z firmą Miinto, która jest aktualnie właścicielem platformy.

Moje szerokie doświadczenie oraz wykształcenie z dziedziny HR pozwoliło mi wyłonić obszary, które cieszą mnie szczególnie. Są to our well being, motywacja, rozwój talentów i zespołów, rekrutacje (głównie IT i Produkt), implementacje systemów a przede wszystkim leadership ❤. W zasadzie im trudniejsze zadanie HRwe tym szczęśliwsza jestem 🙂 Bardzo cenię otwartość umysłu oraz dzielenie się wiedzą dlatego gościnnie jestem także wykładowcą akademickim oraz partnerem w Growth Advisors.

W wolnych chwilach dużo czytam, gram w siatkówkę, słucham muzyki (najlepiej na żywo - teraz "pół na żywo") oraz skaczę po kałużach, maluję i "wygłupiam się" z dziećmi.
Karolina Ignyś

Proponowane warsztaty

Kliknij w wybrany temat, aby dowiedzieć się więcej
REKRUTACJA >>

„Szukanie pracy nigdy nie było łatwiejsze, przecież to rynek pracownika” – powiedział przez telefon młody mężczyzna pędząc na swojej hulajnodze.

„Młode pokolenie jest jakby nieprzystosowane do dzisiejszych czasów i ciężkiej pracy” powiedział jeden z prezesów znanej mi firmy.

Podczas warsztatu przekonasz się jak szuka pracy dzisiejsze „pokolenie kciuka”, jakie wyzwania stoją przed pracodawcami, którzy chcą zostać zauważeni oraz dostrzeżeni w internetowym pośpiechu.

Dowiesz się jak zmienił się proces rekrutacyjny na przestrzeni ostatnich paru lat oraz na co warto zwrócić uwagę będąc zarówno stroną rekrutującą jak i rekrutowaną.

Porozmawiamy o tym co dziś jest ważne dla młodego pokolenia oraz w jaki sposób możemy zatrzymać w firmie najlepszych. Nasze spotkanie będzie miało charakter warsztatowy więc podwijamy rękawy, wytężamy umysły i układamy plan na udaną rekrutację w dobie digital.