Karolina Ignyś
HR Partner

Pisać o sobie nie jest łatwo więc zapytałam znajomych co powinno znaleźć się w moim BIO i ot co powiedzieli: ``napisz, coś o siatce, w końcu to Twoja pasja``, ``nie zapomnij o, że im trudniej tym lepiej sobie radzisz - w zyciu i w pracy``. I tak zbierając te wszystkie ``cenne uwagi`` powstał opis poniżej.

Jestem Karolina. Z zawodu pedagog a z zamiłowania pasjonatka tematyki HR. Gdy byłam nastolatką zaczęłam grać w siatkówkę, później trwało to jeszcze wiele lat z większymi i mniejszymi sukcesami. I to wtedy zrozumiałam jak bardzo chcę pracować z ludźmi. Od przeszło 8 lat moje serce bije dla HRu.

Moje pierwsze kroki czyniłam jako asystentka Dyrektora HR w wielkiej międzynarodowej spółce by następnie powoli i konsekwentnie piąć się w górę poznając przy tym tajniki HRu miękkiego oraz ciężkie lecz do ogarnięcie kwestie kadrowe. Dzięki ogromnemu szczęściu do ludzi szybko dostępne mi były tajniki międzynarodowego zarządzania projektami HR (w firmie Siemens Enterprise Communications) czy wartościowania stanowisk w wielkiej spółce (InPost) bądź skomplikowanych i masowych rekrutacji (ISS) by wreszcie być tu - Showroom.pl gdzie tworzę HR od podstaw ponieważ nigdy go tu nie było a potrzeba była od zawsze.

Tematyka którą uwielbiam to motywacja, rozwój talentów, pokolenie millenials oraz rekrutacje. W zasadzie im trudniejsze zadanie HRwe tym szczęśliwsza jestem 🙂

W wolnych chwilach dużo czytam, gram w siatkówkę, słucham muzyki (najlepiej na żywo) oraz skaczę po kałużach, maluję i wygłupiam się z dziećmi.
https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2019/03/karolina-ignys.jpg

Proponowane warsztaty

Kliknij w wybrany temat, aby dowiedzieć się więcej
REKRUTACJA >>

„Szukanie pracy nigdy nie było łatwiejsze, przecież to rynek pracownika” – powiedział przez telefon młody mężczyzna pędząc na swojej hulajnodze.

„Młode pokolenie jest jakby nieprzystosowane do dzisiejszych czasów i ciężkiej pracy” powiedział jeden z prezesów znanej mi firmy.

Podczas warsztatu przekonasz się jak szuka pracy dzisiejsze „pokolenie kciuka”, jakie wyzwania stoją przed pracodawcami, którzy chcą zostać zauważeni oraz dostrzeżeni w internetowym pośpiechu.

Dowiesz się jak zmienił się proces rekrutacyjny na przestrzeni ostatnich paru lat oraz na co warto zwrócić uwagę będąc zarówno stroną rekrutującą jak i rekrutowaną.

Porozmawiamy o tym co dziś jest ważne dla młodego pokolenia oraz w jaki sposób możemy zatrzymać w firmie najlepszych. Nasze spotkanie będzie miało charakter warsztatowy więc podwijamy rękawy, wytężamy umysły i układamy plan na udaną rekrutację w dobie digital.