Agnieszka Czarnołęcka
Career Consultant
People & Culture Partner

Od 2011 roku pomagam firmom działać efektywnie, optymalizując procesy wewnętrzne, pomagając pracownikom w osiągnięciu ich potencjału, a organizacjom w przyciąganiu najlepszych pracowników na rynku.

Jestem przekonana, że HR może skutecznie wspierać biznes i być dla niego realnym partnerem. Ludzie są moją moją pasją i motorem napędowym. Moją misją jest współtworzenie środowiska  sprzyjającemu zaangażowaniu, gdzie każdy ma przestrzeń do realizacji ambitnych celów. 

Współtworzyłam zespoły, biorąc odpowiedzialność za obszar HR w takich firmach jak GoldenLine, Adgar Poland, Waimea Holding.
W roli People Culture Managera oraz HR Business Partnera mam okazję dbać o dobre doświadczenie ludzi zaczynając od rekrutacji i onboardingu, przez wsparcie w rozwoju prowadząc warsztaty i szkolenia, aż po zbieranie feedbacku podczas exit interview.

Buduję od podstaw procesy HR. Współtworzę i wdrażam systemy wynagrodzeń. Wspieram liderów w ich rozwoju, wyzwaniach i prowadzeniu zespołów. Dbam o budowanie kultury opartej na feedbacku. 

W wolnych chwilach (których przy dwójce maluchów nie jest najwięcej ;)) trenuję kettle i crossfit, a także eksperymentuję w kuchni uczestnicząc w warsztatach kulinarnych.

agnieszka czarnołęcka