Agnieszka Czarnołęcka
People & Culture Manager, Career Consultant

Od 2011 roku pomaga firmom działać efektywnie, optymalizując procesy wewnętrzne, pomagając pracownikom w osiągnięciu ich potencjału, a organizacjom w przyciąganiu najlepszych pracowników na rynku.

Ludzie są moją moją pasją i motorem napędowym. Moją misją jest współtworzenie środowiska  sprzyjającemu zaangażowaniu, gdzie każdy ma przestrzeń do realizacji ambitnych celów. Współtworzyłam zespoły, biorąc odpowiedzialność za obszar HR w takich firmach jak GoldenLine, Adger Poland, Waimea Holding.

W roli HR Business Partnera oraz People Culture Managera mam okazję dbać o dobre doświadczenie ludzi zaczynając od rekrutacji i onboardingu, przez wsparcie w rozwoju prowadząc warsztaty i szkolenia, aż po zbieranie feedbacku podczas exit interview.

Na co dzień wspieram liderów w ich rozwoju, wyzwaniach, budowaniu i prowadzeniu zespołów. Dbam o budowanie kultury opartej na feedbacku. Inspiracje czerpię z metodyk zwinnych takich jak agile oraz wymiany doświadczeń z innymi.

Jako, że rekrutację znam od podszewki lubię dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem przygotowując kandydatów do spotkań rekrutacyjnych, a także wspierając ich w przygotowaniu profesjonalnego CV i profilu Linkedin.

W wolnych chwilach (których przy dwójce maluchów nie jest najwięcej ;)) trenuję kettle i crossfit, eksperymentuję w kuchni uczestnicząc w warsztatach kulinarnych i zwiedzam okolicę podczas rodzinnych wycieczek rowerowych.

agnieszka czarnołęcka

Zapraszamy do kontaktu

Warszawa
Gdańsk
Poznań

Zapisz się do newslettera Growth Advisors

Otrzymuj artykuły o najnowszych trendach od naszych ekspertów.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Growth Advisors w celu otrzymywania newslettera, informacji handlowych i marketingowych. W każdej chwili możesz wypisać się z listy.