Agnieszka Lekszycka-Pawlikowska
Consultant

Ma ponad 10 lat doświadczenia zawodowego, zarówno w budowaniu startupów praktycznie od zera (Shoplo – sprzedane do Sumup), jak i na stanowiskach menadżerskich i dyrektorskich w międzynarodowych korporacjach (Booking.com, WeWork). W swoim życiu zawodowym zajmowała się przede wszystkim marketingiem, operacjami i wprowadzaniem firm na nowe rynki. Agnieszki najmocniejszą stroną jest budowanie i zarządzanie zespołami.
Od 8 lat zarządza ludźmi, zarówno w ramach startupów, jak i korporacji. W Booking.com zarządzała zespołami zlokalizowanymi na kilku rynkach w Europie, co pozwoliło jej dobrze zrozumieć konteksty kulturowe pracy z ludźmi. W WeWork zarządza 20+ osobami w regionie CEE, w tym managerami, którzy sami prowadzą zespoły.
W pracy z ludźmi najbardziej interesują ją tematy budowania kultury, która łączy realizację celów biznesowych firmy z motywowaniem i rozwojem pracowników. W Shoplo miała okazję kształtować kulturę firmy zupełnie od zera, a w WeWork tworzyć ją od podstaw na nowym rynku, uwzględniając jej globalny charakter i lokalną specyfikę. W obu przypadkach zajmowała się też rozbudowywaniem zespołów – urosły one z kilku do kilkudziesięciu osób.
Prywatnie uwielbia podróżować. Odwiedziła 59 państw na 5 kontynentach. W wolnych chwilach układa plany podróży dla znajomych i zarządza wynajmem wakacyjnym w Maladze.
Agnieszki „strengths” wg Gallupa to achiever, competition, communication, learner oraz WOO.
https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2022/09/aga-foto-640x640.jpeg