Joanna Hnatkowska
Experienced Recruiter, People & Culture Manager

Od ponad 6ciu lat wspieram w budowaniu zwinnych zespołów poprzez rekrutację, sprawny onboarding, dbanie o dobrą komunikację. W roli People Operations Managera/HR Business Partnera przeprowadzam zespoły przez zmiany i współtworzę szyte na miarę rozwiązania, wspieram w pokonywaniu wyzwań i eliminowaniu nieefektywności. W swojej pracy łączę potrzeby biznesu i ludzi.

Rekrutacja to moje naturalne środowisko. Rekrutuję na pełen przekrój stanowisk od specjalistycznych po “Head of”, do wszystkich działów. Do każdego procesu rekrutacyjnego podchodzę indywidualnie stawiając na dobre zrozumienie celów biznesowych i wyzwań w danej roli oraz doświadczenia, kompetencji i mindsetu potrzebnych aby być w niej skutecznym. Wierzę, że zadbanie Candidate Experience zaowocuje w kolejnych etapach współpracy i będzie tylko początkiem wspólnej przygody.

Uczestniczę  we  wszystkich strategicznych działaniach mających na celu wsparcie dalszego rozwoju organizacji. Wspieram managerów w ich rozwoju, codziennych wyzwaniach, budowaniu i prowadzeniu zespołów. Dbam o budowanie kultury opartej na feedbacku i wzajemnym zaufaniu.

Moje mocne strony zidentyfikowane w teście Gallupa CliftonStrengths to Harmony – zgodność, Restorative– naprawianie, Positivity – optymista, WOO – czar, Individualization – indywidualizacja.
joanna hnatkowska