KAMILA GORYSZEWSKA
People & Culture Consultant, Coach, Trainer

Trener, Coach, Konsultant HR, autorka projektów wellbeingowych i programów rozwojowych.

Trafnie diagnozuje potrzeby biznesowe, na ich podstawie układa strategie szkoleniowe, tworzy i realizuje programy rozwojowe oraz programy budujące dobrostan psychiczny i fizyczny. Posiada wieloletnie doświadczenie operacyjne w biznesie.

Pomaga ludziom i organizacjom osiągnąć zaplanowane cele poprzez projektowanie i wdrażanie narzędzi rozwojowych, które stanowią odpowiedź na ich potrzeby w zakresie: komunikacji interpersonalnej, auto-motywacji, budowaniu równowagi, integracji różnorodności, przywództwa i samorealizacji oraz przeciwdziałaniu wypaleniu zawodowemu. Wspiera organizacje w tworzeniu strategii dotyczącej budowania zaangażowania pracowników i tworzeniu kultury zrównoważonego rozwoju.

Przeprowadziła ponad 2000 sesji szkoleniowych, warsztatów, projektów konsultingowych oraz sesji coachingowych.

Jako Trener, Coach i Konsultant współpracowała z:

Leroy Merlin Polska, PWC, Empik Go, Sodexo Polska, Circle K, Starwood Hotels and Resorts Worldwide, Saund Garden Hotel Airport, Orbis S.A., Accor Hotels, CUPT, Bankami Żywności oraz osobami prywatnymi.

Uczestnicy jej szkoleń i konsultacji przede wszystkim cenią sobie jej energię, otwartość, autorskie narzędzia i ćwiczenia oraz to, że potrafi zaangażować wszystkich uczestników i pobudzić ich kreatywność w kierunku poszukiwania praktycznych i skutecznych rozwiązań. Pracuje m.in. z osobami z poziomu zarządu firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, trenerami, a także pracownikami liniowymi.
https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2021/12/4-Kamila-Growth-Spot.png
https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2019/12/Kamila-Goryszewska-z-mikrofonem-2-640x427.jpg

Słucham Gadam

W wolnym czasie nagrywa swój autorski podcast ,,Słucham Gadam’’. Do wywiadów zaprasza ludzi, którzy mają odwagę być sobą i realizować swój potencjał. Odkrywa poprzez swoich rozmówców jaką frajdą jest bycie autentycznym i ile korzyści przynoszą codzienne akty odwagi i uważności. Zaprasza do rozmów: pasjonatów, osobowości ze świata biznesu i sztuki oraz specjalistów z różnych obszarów rozwoju osobistego. Najbardziej interesuje ją subiektywna perspektywa rozmówcy i doświadczenie, którym chce się podzielić. Kamili gośćmi byli między innymi: Jacek Santorski, Jarosław Szulski, Miłosz Brzeziński i Krzysztof Litwiński. Ponad to Kamila kocha naturę i każdą wolną chwilę stara się spędzać w lasach, nad jeziorami, w górach lub nad morzem. Najbliższe są jej Dolina Rospudy, Podlasie i Bieszczady. Uwielbia czytać reportaże i kryminały. Jej pasją jest biały śpiew oraz nieustannie pogłębianie swojej uważności poprzez treningi oddechowe.