KAMILA GORYSZEWSKA
Trener, Coach, Konsultant HR

Trener, Coach, Konsultant HR oraz autorka projektów i programów rozwojowych dla międzynarodowych firm oraz organizacji pozarządowych.

Trafnie diagnozuje potrzeby biznesowe, na ich podstawie układa strategie szkoleniowe, tworzy i realizuje programy rozwojowe. Wspiera w mapowaniu procesów, usprawnianiu ich oraz we wdrażaniu zmian w organizacjach. Doświadczenie biznesowe zdobywała na przestrzeni ostatnich 13 lat m.in. w takich sektorach jak: hotelarstwo, gastronomia, B2B, edukacja publiczna i media.

Pomaga ludziom i organizacjom osiągnąć zaplanowane cele poprzez projektowanie i wdrażanie narzędzi rozwojowych, które stanowią odpowiedź na ich potrzeby w zakresie: komunikacji, sprzedaży, relacji z klientem, auto-motywacji, integracji różnorodności, przywództwa i samorealizacji oraz przeciwdziałaniu wypaleniu zawodowemu.

Posiada wieloletnie doświadczenie związane z budowaniem zaangażowania pracowników i tworzeniu kultury Corporate Wellness w organizacji.

Przeprowadziła ponad 1000 sesji szkoleniowych, warsztatów, projektów konsultingowych oraz sesji coachingowych.
https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2019/12/Kamila-Goryszewska-2-640x960.jpg
https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2019/12/Kamila-Goryszewska-z-mikrofonem-2-640x427.jpg

Słucham Gadam

W wolnym czasie nagrywa swój autorski podcast ,,Słucham Gadam’’. Do wywiadów zaprasza ludzi, którzy mają odwagę być sobą i realizować swój potencjał. Odkrywa poprzez swoich rozmówców jaką frajdą jest bycie autentycznym i ile korzyści przynoszą codzienne akty odwagi i uważności. Zaprasza do rozmów: pasjonatów, osobowości ze świata biznesu i sztuki oraz specjalistów z różnych obszarów rozwoju osobistego. Najbardziej interesuje ją subiektywna perspektywa rozmówcy i doświadczenie, którym chce się podzielić. Kamili gośćmi byli między innymi: Jacek Santorski, Jarosław Szulski, Miłosz Brzeziński i Krzysztof Litwiński. Ponad to Kamila kocha naturę i każdą wolną chwilę stara się spędzać w lasach, nad jeziorami, w górach lub nad morzem. Najbliższe są jej Dolina Rospudy, Podlasie i Bieszczady. Uwielbia czytać reportaże i kryminały. Jej pasją jest biały śpiew oraz nieustannie pogłębianie swojej uważności poprzez treningi oddechowe.

Specjalizuje się w obszarach:

 • Auto-motywacja
 • Budowanie skutecznych zespołów
 • Skuteczna komunikacja
 • Integrowanie różnorodności
 • Budowanie relacji
 • Asertywność
 • Autoprezentacja i wystąpienia publiczne
 • Budowanie kompetencji trenerskich
 • Profesjonalna obsługa klienta
 • Efektywność osobista i przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu
 • Coaching biznesowy (indywidualny i zespołowy)

Proponuje wsparcie w obszarze projektów:

 • Sesje twórczego poszukiwania rozwiązań i projekty specjalne mające na celu rozwiązanie w innowacyjny sposób konkretnego problemu lub stworzenie strategii rozwojowej.
 • Facylitacja projektów obejmuje również walidację i wdrożenie rozwiązań

Uczestnicy jej  szkoleń i konsultacji przede wszystkim cenią sobie jej energię, otwartość, autorskie narzędzia i ćwiczenia oraz to, że potrafi zaangażować wszystkich uczestników i pobudzić ich kreatywność w kierunku poszukiwania praktycznych i skutecznych rozwiązań. Pracuje m.in. z osobami z poziomu zarządu firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, trenerami, a także pracownikami liniowymi.

Mocne strony według wyników badania CliftonStrengths Instytutu Gallupa:

 1. Indywidualizacja – Dostrzega unikatowe cechy i możliwości innych ludzi. Ma umiejętność, która pozwala jej połączyć zupełnie różne osoby w taki sposób, aby mogły ze sobą efektywnie współpracować.
 2. Strateg – Kreuje alternatywne ścieżki postępowania. Mierząc się z dowolnym scenariuszem jest w stanie szybko rozpoznać modele i problemy i następnie zaproponować najbardziej optymalne rozwiązanie.
 3. Uczenie się – Odczuwa ogromną potrzebę uczenia się, rozwoju i chce się nieustannie doskonalić we wszystkich obszarach, w których porusza się zawodowo i prywatnie.
 4. Aktywator – Wie, że tylko dzięki działaniu projekty stają się rzeczywistością. Potrafi skutecznie uruchamiać i motywować ludzi do aktywnego podejmowania kolejnych kroków, które prowadzą ich do założonego celu.
 5. Intelekt – Ma silną potrzebę aktywności intelektualnej, która znajduje ujście w konkretnym zadaniu, takim jak zrozumienie motywacji danej osoby, albo opracowywanie jakiejś koncepcji.