Ewa Wróbel
Gallup Certified Strenghts Coach

Psycholog, ekonomista, coach, trener rozwoju osobistego i komunikacji międzykulturowej.
Ukończyła ICF Coaching Course w Paryżu oraz GALLUP® Accelerated Strengths Course w Londynie.
W życiu nastawiona na rozwój i budowanie dobrych relacji z otoczeniem, do czego zaprasza innych ludzi. Inspiruje, motywuje i wspiera zarówno młodzież, jak i dorosłych w osiąganiu życiowych celów. Swoją pracę opiera na interdyscyplinarnej wiedzy (psychologia, ekonomia, filozofia, socjologia ) oraz osobistym doświadczeniu.

Jako dyrektor ds. strategii agencji Ammirati Puris Lintas (obecnie Mullenlowe Group) zajmowała się opracowywaniem strategii reklamowych dla największych polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji. Przez wiele lat była właścicielem i prezesem firm doradczo-szkoleniowych. Specjalistka w zakresie komunikacji marketingowej, społecznej oraz budowania wizerunku osób publicznych - prekursorka „celebrity
managment” w Polsce. Współautorka książki „Citius, altius, fortius czyli rzecz o przywództwie”. Wciąż realizuje swoje marzenia i podejmuje się nowych wyzwań.

W wolnych chwilach oddaje się swoim największym pasjom: kolekcjonowaniu sztuki współczesnej i żeglowaniu, którymi stara się zarazić swojego nastoletniego syna.

Jako coach i mentor zdaje sobie sprawę, że współczesne życie rzuca nam wiele nieznanych dotąd wyzwań, które zmuszają do rozwijania ponadprzeciętnych zdolności oraz poszukiwania nieszablonowych rozwiązań. Wierzy, iż uświadomienie sobie swojego prawdziwego potencjału otwiera przed każdym z nas wiele nowych
możliwości, ułatwiając tym samym realizację życiowych celów.

https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2022/12/ewa-wrobel-picture-640x633.jpg