Monika Witkowska
Stress Management Partner, Mindfulness

Prowadzi szkolenia, seminaria, oparte na uważności, z technik redukcji stresu, komunikacji, zarządzania sobą w życiu zawodowym i prywatnym oraz zarządzania energią własną dla osób prywatnych i biznesu, w całej Polsce.

Z wykształcenia ekonomista. Przez ponad 4 lata współpracowała z Fundacją Polski Instytut Mindfulness jako Członek Rady i Wiceprezes Zarządu. W tym czasie wspierała szkolenia i rozwój nauczycieli mindfulness (MBSR) oraz wprowadziła na polski rynek szkolenie dla nauczycieli programu MBCL.
Obecnie rozwija markę Be Well. Pracownia Rozwoju.
Certyfikowany trener mindfulness (programu MBSR)

Certyfikowany trener compassion (program MBCL)
Licencjonowany provider TRE (Tension*Release*Exercises)
Ukończyła szkolenia na Mentora Witalnego, Diet Coacha i Zen Coacha.

Autorka wielu artykułów dla czasopism takich jak „Coaching”, Charaktery, Elle, Wysokie Obcasy. Juror w konkursie Zalando „My symbol of Joy.” Prywatnie mama dwóch córek, właścicielka dwóch hawańczyków i służąca dwóch kotów. Fascynuje ją Analiza Transakcyjna i pogłębianie świadomości przez pracę z ciałem. Uwielbia wielogodzinne spacery nad polskim morzem.

https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2019/07/monika-witkowska.jpg

Zapraszamy do kontaktu

Warszawa
Gdańsk
Poznań

Zapisz się do newslettera Growth Advisors

Otrzymuj artykuły o najnowszych trendach od naszych ekspertów.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Growth Advisors w celu otrzymywania newslettera, informacji handlowych i marketingowych. W każdej chwili możesz wypisać się z listy.