Katarzyna Więckowska
Process Improvement Partner

Jestem certyfikowanym Project Managerem (PRINCE 2 - metoda zarządzania projektami niezależna od dziedziny biznesowej zastosowania).
Przez ostatnie 8 lat swojej kariery zawodowej zajmowałam się zarządzaniem i usprawnianiem procesów biznesowych i finansowych w firmach z branży motoryzacyjnej, produkcyjnej, social media, komunikacyjnej. Tworzyłam, zarządzałam i motywowałam zespoły księgowe, analityczne i procesowe.
Dodatkowo wspieram rozwijające się biznesy adresując najważniejsze procesy zarządcze. Ustrukturyzowanie procesów, automatyzacja procesów, podział zadań, wymagana kadra oraz wsparcie procesu rekrutacji.
Moja pasja to eliminowanie niepotrzebnych zadań, efektywna praca, nastawiona na szybkie rezultaty i wyniki. Rozwiązywanie skomplikowanych i nieszablonowych zagadnień daje mi olbrzymią satysfakcję i kopa do działania. Lubię tworzyć struktury, plany, wytyczne. Mapy procesów, skuteczne zarządzanie procesami i projektami to moje oczko w głowie.
Prywatnie jestem mamą, zaangażowaną w rozwój swoich dzieci, uwielbiam tańczyć, śpiewać i grzać się na słońcu z książką w ręce...
katarzyna-wieckowska