Jolanta Walczak
Accountant Partner

Samodzielna księgowa z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia księgowości. Praktyk w zakresie przygotowywania deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych. Dekretowanie i księgowanie dokumentów, prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej, wyliczanie rezerw, wycen walutowych, czy też rozliczeń międzyokresowych według mnie przeczy stereotypowi nudnej księgowości.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w spółkach właścicielskich i korporacjach, m.in. w branżach motoryzacyjnej, IT, digitalowej, reklamowej, mediowej.

Komunikatywność, umiejętność budowania pozytywnych relacji, współpracy w zespole i z klientami ułatwiają w skutecznym wprowadzaniu pracowników w zawiłości przepisów czy zrozumieniu mechanizmów księgowych. Obowiązkowość, terminowość, organizacja pracy własnej, sprawność w korzystaniu z technologii, umiejętność rozwiązywania problemów, empatia, umiejętność myślenia w kategoriach potrzeb klientów wewnętrznych przekładają się na skuteczne i efektywne partnerstwo dla biznesu.
https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2019/04/jolanta-walczak.jpg