IZA KAŹMIERCZAK
Marketing Strategy Partner

Z wykształcenia ekonomistka, z doświadczeniem plannera strategicznego i coacha, z zamiłowniem do odnajdywania rozwiązań, które budują sytuacje wygrany - wygrany (albo, jak lubię powtarzać - pozwalają mieć ciastko i zjeść ciastko) na różnych poziomach - od osobistego począwszy, na strategicznym nie kończąc.

Przez lata pracy w sieciowych i lokalnych agencjach reklamowych jako planner strategiczny odkrywałam potrzeby konsumentów i poprzez strategie komunikacji łączyłam je z rozwiązaniami oferowanymi przez marki i produkty. Mam doświadczenie pracy zarówno z dużymi, globalnymi graczami, jak i tymi niszowymi czy lokalnymi i nie waham się z tych doświadczeń czerpać.

Myśląc o markach i produktach korzystam z marketingu opartego o relacje, empatycznej komunikacji i strategii błękitnego oceanu. Korzystam z bogactwa i siły różnorodności - perspektyw, historii, idei, rozwiązań. Pomagam promować produkty i marki w oparciu o konkretne wartości, jakie wnoszą do świata. Lubię rozpoznawać niewidoczne konwecje i blokujące schematy, by dzięki temu tworzyć nowe możliwości działania i z nich korzystać.

Pracowałam z markami takimi jak Praktiker, Apsys (operator centrów handlowych, m.in. Centrum Janki), PKO BP czy Dojrzewalnia Róż.
iza-kazmierczak