Coaching Biznesowy

Każdego klienta traktuję indywidualnie i na podstawie analizy potrzeb dobieram odpowiednie narzędzia coachingowe do potrzeb i oczekiwań Twoich i Twojej organizacji !
https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2018/04/business-coaching-640x427.jpg

EXECUTIVE COACHING DLA KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ

Tym, co ostatecznie ogranicza produktywność twojej organizacji nie jest jej model operacyjny czy biznesowy, lecz właśnie model zarządzania. Moim zadaniem jest dopomóc ci stać się pionierem zarządzania i wyposażyć cię w narzędzia, dzięki którym poprowadzisz swoją organizację w kierunku zgodnym z twoją strategią biznesową.

EXECUTIVE COACHING DLA KADRY MENADŻERSKIEJ

Podstawowym warunkiem dobrego funkcjonowania organizacji jest posiadanie liderów z właściwą im pulą uprawnień na wszystkich poziomach zarządzania, ponieważ ponadprzeciętna efektywność firmy często zależy od motywacji i działań menedżerów szczebla średniego (middle) i podstawowego (frontline), którzy mają bliższy kontakt z rynkiem.

Prowadzę sesje coachingowe dla liderów organizacji, osób zarządzających i właścicieli firm. Executive coaching ma na celu realizację celów rozwojowych danej osoby, które bezpośrednio lub pośrednio przekładają się na realizację celów biznesowych firmy.
https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2018/04/business-coaching-manager-640x427.jpg

Jakie są etapy współpracy?

Każdy proces rozpoczyna spotkanie wprowadzające, które trwa 1,5 godziny i oznacza omówienie kontraktu, omówienie potrzeb klienta plus wstępną pracę nad celem. Sam proces coachingowy zazwyczaj obejmuje od 4 do 10 spotkań, odbywających się co 14 dni i trwających do 90 minut. Czas trwania procesu coachingowego uzależniony jest od tego czy dotyczy on jednego konkretnego działania czy bardziej złożonych celów, obejmujących pod-cele.
Decyzja o coachingu
Decyzja podjęciu działań w kierunku zmiany
Sesja 1
Wyznaczenie celu i ustalenie zasad.
Sesja 2-8
Cel, motywacja, ustalanie planu działania, narzędzia coacha.
Sesja 9-10
Sesje kontrolne - zmierzenie stanu końcowego.
Decyzja o coachingu
Decyzja podjęciu działań w kierunku zmiany
Sesja 1
Wyznaczenie celu i ustalenie zasad.
Sesja 2-8
Cel, motywacja, ustalanie planu działania, narzędzia coacha.
Sesje 9-10
Sesje kontrolne - zmierzenie stanu końcowego.

Umów się na bezpłatną konsultację

Zostaw kontakt, aby poznać ofertę oraz najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań