Prezenty świąteczne: bony rozwojowe dla pracowników

Zbliżające się święta to okazja, aby docenić pracowników. Najlepszym prezentem dla pracownika jest inwestycja w jego rozwój. Kup już teraz bon na coaching lub szkolenia Growth Advisors do wykorzystania w 2022.

Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami a stworzymy dedykowany dla Ciebie pakiet usług.
OPCJA 1: Dzień z coachem lub psychologiem w Twojej firmie
Wybranego przez Ciebie dnia udostępniamy jednego z naszych specjalistów na spotkania z Twoimi pracownikami. Dla każdego pracownika daje to możłiwość konsultacji psychologicznych oraz coachingowych. Bez kolejki, z dowolnego miejsca, w bezpiecznej formule online. Zadbamy o dobrą kondycję psychiczną w twoich zespołach oraz zapewnimy wsparcie w pokonywaniu wyzwań w roli.
OPCJA 2: Pakiety godzinowe
Prezentem jest określona liczba godzin pracy z coachem i/lub psychologiem. Jest to atrakcyjny benefit pozapłacowy, coraz częściej wymieniany jako najważniejszy przez pracowników. Pracownik sam decyduje w jakim dniu, w jakich godzinach i w jakim obszarze potrzebuje wsparcia. Wybiera spośród zaproponowanej grupy specjalistów tych, z którymi chce się spotkać na "spotkanie zapoznawcze", a następnie dokonuje wyboru tego specjalisty z którym chce kontynuować spotkania.
OPCJA 3: Pakiety tematyczne
Masz zidentyfikowane obszary wsparcia w swojej organizacji, wybierz dedykowany pakiet tematyczny dla swoich pracowników. Pakiet 5 sesji, które będą skoncentrowane na wybranych obszarach:
- superwizja liderska
- odporność psychiczna
- rozwój kompetencji liderskich
- rozwiń swoje mocne strony
- skuteczna komunikacja
- efektywność osobista i zawodowa
- zarządzanie emocjami
https://growthadvisors.pl/wp-content/uploads/2020/11/bon-2021.jpg

Napisz do nas, a przygotujemy dedykowany pakiet usług dopasowany do potrzeb Twojej firmy

Email
jolanta.piatkowska@growthadvisors.pl
Telefon
+48 533 460 514